Ettevõttest

Krimelte Tempsi OÜ

slide-1

Krimelte-Tempsi tarnib laia valikut erineva struktuuriga tsementlaast- ja tsementkiudplaate ning toodab loodusliku kivipuruga kaetud ja värvitud viimistlusplaate, millel on suur variatsioon toone.

1997. aastast turul tegutsenud Tempsi kaubamärgist on saanud tööstusharustandard, mille kvaliteedi ja teenuste tasemega võrdlevad ennast nii kohalikud kui ka välismaised konkurendid.

Krimelte Tempsi OÜ on pioneeriks liginullenergia (nearly zero energy house) hoonete terviklike fassaadilahendusteloomisel.

Tempsi ehitusplaadid on sobivad kasutamiseks:
 
- sise- ja välisviimistluses
- uusehitiste ning renoveeritavate hoonete fassaadide ja soklite katmise süsteemides.
- sise- ja väliskonstruktsioonide, põrandate, lagede ning ka kõrgendatud tuleohutusnõuetega ruumide lahendustes
- Lisaks plaatidele on valikus kõik vajalikud toestus, tihendus, soojustus ja kinnitusvahendid.
 
Ettevõte pakub oskusteavet kuidas plaate töödelda ja kasutada. Täpsemat informatsiooni küsige meie spetsialistidelt siit.
 
Fassaadilahendustele lisaks on välja arendatud kergkonstruktsiooniga moodulhoonete tootmine, mille energiasäästlikud termoprofiil elemendid on kergesti ja kiiresti paigaldatavad.
 
2008. aastast kuulub firma rahvusvahelisse Wolf Group’i. Wolf Group on katusbränd, mis koondab Euroopa juhtiva ehituskeemia ja -materjalide tootja Krimelte müügi- ja tootmisettevõtteid Eestis ning välismaal. Wolf Grupi tehased asuvad Eestis ja Venemaal, müügiüksused nii Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Rumeenias, Bulgaarias kui Kasahstanis. Ekspordigeograafia hõlmab aga üle 40 riigi Norrast Austraaliani, Brasiiliast Jaapanini.
 
 
Wolf_Group                                                                                                                                              logo1