Toodete omadused

keskkonnasobralik_materjal Keskkonnasõbralik materjal - Tsementlaastplaat on keskkonnasõbralik ehitusplaat, mis ei sisalda keskkonnale ohtlikke aineid või osakesi. Tsementlaastplaat ei sisalda asbesti.   
tulekindel_materjal Tulekindel materjal - tsementlaastplaat on tulekindel ning vastab Euroopa standardite järgi tulekindluse klassile A2. 
heliisolatsiooni_materjal Mürasummutav materjal - Tsementlaastplaat on helisummutav vähendades ruumis levivat müra.
ilmastikukindel_materjal Ilmastikukindel materjal - Tsementlaastplaat on ilmastikukindel ja sobib kasutamiseks niisketes tingimustes nii välikeskkonnas kui sisekeskkonnas.
kylmakindlel_materjal Külmakindel materjal - Tsementlaastplaat on külmakindel ehitusmaterjal, mis talub nii madalaid temperatuure kui ka temperatuuri muutusi.
ohutu_materjal Tervisele ohutu materjal - Tsementlaastplaat on lõhnatu tervisele ohutu ehitusmaterjal, mis ei sisalda ohtlikke aineid või osakesi.
hallitusekindel_seenekindel_materjal

Seene- ja hallituskindel materjal - Tsementlaasplaadi niiskuskindlusest tulenevalt on ehitusplaat seene- ja hallituskindel.

parasiidikindel_materjal

Parasiidikindel materjal - Tsemendi sisaldusest tulenevalt on tsementlaastplaat parasiidikindel ehitusmaterjal.

kerge_materjal Kerge materjal - Tsementlaastplaat klassifitseerub kerge ehitusmaterjali alla ( nt. 10 mm paksune tsementlaastplaadi kaal on 14 kg/m²).
elastne_materjal Elastne materjal - Tsementlaastplaat on painduv ja seega sobib väga hästi kasutamiseks aluskonstruktsioonides või fassaadikattematerjalina. 
kergesti_toodeldav_materjal Kergesti töödeldav materjal - Tsementlaastplaat on kergesti töödeldav materjal. Ehitusplaati on lihtne lõigata, puurida ja freesida.
logo1

ecofriendly